Caddeavm.com'da Güvenli Alışveriş

Caddeavm.com'da siz değerli müşterilerimize en güvenli ve keyifli online alışveriş deneyimini sunmak için aşağıdaki güvenlik önlemlerini alıyoruz:

Güvenli Alışveriş Politikamız:

  • SSL Sertifikası: Tüm sayfalarımızda sektör standartlarında SSL (Secure Sockets Layer) sertifikası kullanarak tüm bilgilerinizi şifreliyoruz. Bu sayede, alışveriş sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileri ve diğer hassas bilgileriniz yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilemez.

  • 3D Secure: 3D Secure ile online ödemelerinizde bir katman daha güvenlik sağlıyoruz. 3D Secure ile alışveriş yaparken, bankanız tarafından size gönderilen bir şifreyi de girmeniz gerekiyor. Bu sayede, kartınız sizin elinizde olmadığında bile yetkisiz işlemlerin yapılmasını engelliyoruz.

  • Güvenilir Ödeme Sistemleri: Güvenli ve hızlı ödeme işlemleri için PCI DSS uyumlu ödeme ağ geçitleri ve güvenilir ödeme sistemleri ile çalışıyoruz.

  • Veri Güvenliği: Tüm müşteri bilgilerinizi gizli tutuyor ve yetkisiz erişime karşı korumak için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Verileriniz asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR