İADE VE İPTAL

Bilgilendirme

Önemli 1: Caddeavm.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri (parçalı olarak veya tamamını), sipariş tarihinizden itibaren otuz (30) gün içinde kullanılmamış olması şartı ile tarafımıza göndererek iade talebinde bulunabilirsiniz. Online alışverişlerde mağazalarımızdan herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Önemli 2: Trendyol.com, Hepsiburada.com ve N11.com üzerinden CADDEAVM ürünlerini satın aldığınız takdirde, ilgili web sitesinin iade/değişim ve kargo şartlarına tabi olursunuz. Aşağıdaki yönlendirmeler yalnızca Caddeavm.com siparişleri için geçerlidir (!)

Önemli 3: Hijyen koşulları gereği maske ve iç giyim ürünlerinde iade yapılmamaktadır. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri hijyen kuralları sebebiyle ancak ambalajı açılmamış, kullanılmamış, denenmemiş ve son kullanma tarihi geçmemiş olmaları halinde iade edilebilir.

Önemli 4: Caddeavm.com iptal etme hakkını saklı tutar.

Sipariş İptalini Nasıl Yapabilirim?

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz paketlenmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişiniz Sipariş Alındı statüsünde iken [email protected] mail adresine veya 0850 242 58 84 telefon numarasına iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği otuz (30) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz

İade Nasıl Yapılır?

› Üyelik Hesabınızdan Online Talep Oluşturun Sipariş iptal istekleriniz için üye girişi yaparak Hesabım/İade Taleplerim alanından online talep oluşturmanızı rica ederiz. Böylelikle işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabiliriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR